Certyfikaty

Wybierając usługi naszej firmy, mogą być Państwo pewni, iż spotkali Państwo prawdziwych znawców dziedziny mechaniki samochodowej. Nasi pracownicy to doskonali fachowcy, którzy swoje doświadczenie zdobywali w ciągu wielu lat pracy w kraju i za granicą.

Wszelkiego rodzaju usługi naprawcze świadczymy z należytą dbałością i starannością. Naprawy samochodów i innych pojazdów przebiegają u nas sprawnie i szybko. Mamy dostęp do sprawdzonych narzędzi i części samochodowych znanych i cenionych producentów. Każda przeprowadzona naprawa jest wcześniej ustalana z właścicielem pojazdu – korzystając z naszych usług otrzymują Państwo gwarancję satysfakcjonującej i rzeczowej współpracy. Dbamy o utrzymanie naszych cen na atrakcyjnym poziomie, a naszym głównym celem od początku istnienia pozostaje Państwa zadowolenie.

Bez względu na to czy decydują się Państwo na wymianę opon, usługi lakiernicze, blacharskie, czy chcą Państwo przeprowadzić okresowy przegląd samochodu – zapraszamy do naszej stacji i auto serwisu. Wyjadą Państwo zadowoleni!

Poniżej wkrótce przedstawimy Państwu zdobyte przez nas certyfikaty, uprawnienia i atesty. Tymczasem zapraszamy do kontaktu w celu szczegółowego zapoznania się z ofertą stacji BEWA.