O nas

Nasza firma świadczy usługi z zakresu wynajmu, serwisu i naprawy samochodów. Dokonujemy diagnostyki stanu pojazdu oraz prowadzimy myjnię samochodową. Dbamy o to, by przedstawiona oferta w sposób kompleksowy spełniała oczekiwania naszych Klientów. W stacji Morawiec Transport Spółka z o.o. mają Państwo możliwość skorzystania zarówno z szerokiego wachlarza usług – od wulkanizacji, przez mechanikę samochodową, na lakiernictwie skończywszy. Oferujemy Państwu także montaż i serwis instalacji LPG STEFANELLI.

Stacja kontroli pojazdów – szybko, sprawnie, bezpiecznie

Zapraszamy Państwa do naszej stacji kontroli pojazdów. Przeprowadzamy diagnostykę pojazdów, oferujemy ich serwis i naprawę. Kontrolujemy samochody osobowe, ciężarowe i dostawcze. Wśród naszych Klientów nie brakuje również posiadaczy motocykli i motorowerów. Dla każdego z nich przygotowaliśmy szeroką ofertę motoryzacyjnej diagnostyki komputerowej. Dzięki wyczerpującej ofercie, nasi Klienci mogą być pewni, iż powierzyli pojazd w pewne i doświadczone ręce.

Mechanika samochodowa to nasza specjalność

W naszym serwisie samochodowym mają Państwo również możliwość skorzystania z usług doświadczonych mechaników, blacharzy, lakierników i wulkanizatorów. Oferujemy zarówno drobne naprawy, jak i bardziej skomplikowane remonty nadwozia i podwozia. Wykonujemy również sezonowe przeglądy techniczne samochodów.
Zajmujemy się także wulkanizacją opon (do 56″). Nasi Klienci chwalą sobie również nasze usługi wulkanizacyjne i lakiernicze – zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszego warsztatu!

Zapraszamy do myjni samochodowej

Nasz punkt kontroli pojazdów wyposażono ponadto w myjnię samochodową. Dzięki bezdotykowej metodzie mycia pojazdów, mogą z niej Państwo korzystać bez obaw o stan lakieru po przeprowadzonym myciu. Do naszej myjni mogą wjeżdżać również pojazdy wyposażone w bagażniki, spojlery i inne nietypowe elementy.

Kompleksowa oferta na najwyższym poziomie

Dzięki stacji kontroli Morawiec Transport Spółka z o.o. w jednym miejscu mogą Państwo kompleksowo zadbać o swój samochód. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, najlepsze narzędzia i urządzenia służące do profesjonalnej diagnostyki samochodowej oraz wyspecjalizowany serwis składający się z wykwalifikowanych mechaników samochodowych.

Do okręgowej stacji kontroli pojazdów zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 19:00, a także w soboty od 7:00 do 13:00.